top of page

PDKS

Personel Devam Kontrolünü ve İzin Yönetimini
Dijitalleştirin
Armon PDKS

Personel Devam Kontrolünü Dijitalleştirin

Firmanızın personel bilgilerini, devam kontrolünü ve izinleri tek yazılım arayüzünden düzenlemek, güncellemek ve yönetmek için ihtiyacınız olan güçlü bir araçtır.

Geleneksel PDKS sistemlerinin karmaşıklığından kurtulun ve işe giriş ve çıkış süreçlerinde yetkilendirmeleri, personel bilgilerini ve yasal gereksinimlerini etkili bir şekilde yönetin.

Armon PDKS Hızlı ve Merkezi Yönetim

Hızlı ve Verimli Merkezi Yönetim

Armongate PDKS ile çalışanların yetki alanlarının ve geçiş süreçleri yönetimi hızlandırabilir ve personel bilgileri hızla güncellenebilir. Sadece birkaç tıklama ile tüm yetkilere erişilebilir ve gerektiğinde düzenlenebilir.

Gelişmiş Raporlama

Armongate, güçlü raporlama araçları sunar. Personel verilerini analiz ederek firmaların daha iyi performans göstermesi için bilgi sunar.

Armon PDKS Gelişmiş Raporlama
Armon PDKS Mobil Erişim

Mobil Erişim

PDKS'ye herhangi bir cihazdan erişilebilir. İş yerinden uzakta olunduğunda bile personel giriş-çıkış bilgilerine mobil uygulama üzerinde anında erişim sağlanır.

Veri Güvenliği

Personel geçiş bilgilerinin güvende tutulmasına büyük önem verir. Veri koruma ve gizliliğinizi sağlayarak yasal gerekliliklere uygunluğu artırır.

Frame 478.png

Kullanıcı Dostu Arayüz

Armongate'in basit ve kullanıcı dostu arayüzü, personel yetki alanlarını kolayca düzenlenmesini ve güncellenmesini sağlar.

Armon PDKS Kullanıcı Dostu Arayüz
Armon PDKS Kolay İzin Yönetimi

Kolay İzin Yönetimi

İş kanunu ve de işletmeye özel izin tanımlamaları yapılabilir ve mobil uygulama sayesinde izin yönetim süreci kolaylaştırılır.

Armongate PDKS ile 
İşinizi Kolaylaştırın

Geleneksel PDKS sistemlerinin karmaşıklığından kurtulun ve işe giriş ve çıkış süreçlerinde yetkilendirmeleri, personel bilgilerini ve yasal gereksinimlerini etkili bir şekilde yönetin.

Otomatik vardiya atamaları ve hesaplamaları.

Hiyerarşik organizasyon yapısına uygun otomatik yetkilendirme ve onay mekanizması.

Şirket içinde kullanılan İK ve ERP programları ile kolay entegrasyon.

bottom of page