top of page

Mobil PDKS

Altyapı yatırımı gerektirmeyen Personel Devam Kontrol Sistemi
 

Bulut Tabanlı Yazılım

Bulut tabanlı yazılım çözümlerimiz sayesinde geçiş kontrol verilerinize her zaman ve her yerden erişebilirsiniz. Çalışanlarınızın devamlığını denetleyin ve verimliliğini artırın.

password 2.png

Veri Güvenliği & Yedekleme

Verileriniz bizim için önemli. Bulut tabanlı yazılımımız, verilerinizi güvenli bir şekilde saklar ve yedekler. Her zaman güncel ve güvende olun.

website 1.png

Kullanıcı Dostu Arayüz

Arayüz tasarımı kullanıcı dostu ve sezgisel. Kullanımı kolay, verilerin hızla yönetilmesini sağlar.

password-2 1.png

Uygulama Güncellemeleri & Hızlı Erişim

Uygulamalarımızı her zaman güncel tutuyoruz. Hızlı erişim ve kullanıcı dostu arayüz sayesinde iş süreçlerinizi kolayca yönetin.

Mobil Geçiş

iOS ve Android için Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamalarımız iOS ve Android platformları için mevcut. Çalışanlar ve yöneticiler için kolay erişim sağlar.

Frame 495.png

Çalışan için Kolay Erişim

Mobil uygulamalarımız, çalışanlarınızın iş süreçlerini yönetmelerini kolaylaştırır. Zaman ve katılım yönetimi artık cebinizde.

login 1.png

Zaman ve Katılım Yönetimi

İşçilerin çalışma saatlerini ve katılımlarını yönetmek artık çok daha basit. Mobil uygulamalarımız iş süreçlerinizi optimize eder.

pacs-home-screen-tr.png
pacs-daily-report-tr.png
pacs-daily-detail-tr.png

Mobil Check-In
Check-Out ile PDKS Süreçlerinizi Dönüştürün

İş verimliliği ve insan kaynakları süreçlerini daha etkili ve verimli hale getirmenin yolu Armongate Mobil Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) ile mümkün.

 

Şirketinizin zaman ve katılım yönetimini geliştirin, veri güvenliği konusunda endişelenmeden çalışanlarınıza ve yöneticilerinize mobil uygulama üzerinden devam kontrol imkanı sunun.

 

Mobil Check-In /Check-Out ile çalışanlarınız her an her yerden işe başladım-bitirdim yapabilir, böylece çalışma saatlerinizi her zaman ve her yerde kolayca yönetebilirsiniz.

iPhone 13.png
Geçiş Kontrol Sistemleri, Geçiş Kontrol, QR kod ile geçiş, Akıllı Geçiş Sistemi, Smart Access Control System, Vpass, Bluetoothi NFC, MRZ, RFID, Mifare, Proximity  İnterkom, Home Security, Home Security Systems Mobile, Intercom Systems, Akıllı Ev Sistemleri, Ev Güvenliği, Ev Güvenliği Sistemleri, QR Calling, P2P Call, P2P Calling, Akıllı İnterkom, IP Intercom, IP İnterkom, Akıllı Kapı Zili Smart, Doorbell Help Desk, Yardım Masası, Akıllı Kapı, QR, QR ile Geçiş, Akıllı Telefon, Akıllı telefon ile Geçiş, Telefon ile geçiş, Görüntülü görüşme, Video , Video Görüşme, Skype, Skype, uzaktan kapı açma, uzaktan yönetme, uzaktan geçiş, kapı açma, uzaktan kapı açma, kartlı geçiş,  kvkk, kart okuyucu,  güvenli geçiş, akılı sistem, mobile system, mobil geçiş, mobile access, remote access, turnike, uzaktan kilitleme, kilit, Anahtar, Dijital anahtar, hid, suprema, meyer, assa abloy, akuvox, lenels2, blue diamond, pdks, ziyaretçi yönetimi, visitor management, ödemeli geçiş, pay to access, kampüsler

Sabit Karekodlar ile
Mobil PDKS

Lokasyonlara yerleştirilen sabit karekod etiketleri mobil uygulama ile okutarak çalışanların işe başlama ve bitirme zamanları takip edilebilir ve hesaplanabilir. Coğrafi konum doğrulama özelliği ile suistimallerin önüne geçilir.

bottom of page